Main Page
UA
Global
Local
2015-03-26

Grupa Topex вдруге стала «Будівельною компанією року»

Grupa Topex знову приєдналася до кола компаній, вшанованих титулом «Будівельна компанія року». Також особливо відзначено званням «Видатна особа в будівельній галузі» ;генерального директора Петра Потовського..Нагороди були вручені представникам Grupа Topex під час урочистостей з нагоди XII Прийому щомісячника «Builder». .

 

Щомісячник «Builder» більше 12 років нагороджує найкращі підприємства в будівельній галузі, які завдяки ефективному управлінню та інноваційному підходу до пропонованих рішень досягають гарних результатів, активного розвитку та обґрунтовано впевненої позиції на ринку. Цьогорічні урочистості відбулися в залі багатозального кінотеатру «Złote Tarasy». В ході заходу нагороди були присуджені архітектурним компаніям, забудовникам, транспортним компаніям і їх представникам. Вдруге поспіль визначено лідера польського ринку інструментів: Grupа Topex, ― а також генерального директора групи Петра Потовського.

 

Чергове відзначення нагородою «Будівельна компанія року» підтверджує нашу позицію лідера і не тільки надійного постачальника, але також гідного довіри партнера в бізнесі. Заради цієї відзнаки працював кожен співробітник компанії, її контрагент і користувач наших інструментів. Дякую також за індивідуальне звання «Видатна особа в будівельній галузі», яка є дуже важливим для мене доводом визнання обраного мною стилю та напрямку управління, ― говорить Пьотр Потовський.

На цьогорічному заході щомісячника «Builder» було вдосталь представників будівельної галузі, бізнесу, політики, мас-медіа та технічних вузів.

Також перегляньте