Main Page
UA
Global
Local
2014-06-23

Акція по електроінструменту GRAPHITE

Акція по електроінструменту GRAPHITE во всіх торгових точках Львівскої, Тернопільскої та Івано-Франківської областей на шість артикулів з нашої оферти.

 

В цієї акціі приймають участь наступні продукти:

Дриль ударний 58G715 – потужність 550 Ватт. Це двухфункційний інструмент, який дозволяє виконувати свердління та свердління з ударом. Також доступна функція попереднього регулювання частоти обертання. Також цей прилад має функцію фіксації кнопки вмикання для роботи в безперервному режимі

Перфоратор 58G858 потужністю 900 Ватт. Цей інструмент відрізняється від аналогів наявністю додаткового прилада, що зменшує вібрацію. Також є індикатор необхідності заміни вугільних щіток.

Ексцентрична шліфувальна машина 59G344. Цей інструмент виготовлено так, щоб майстру було зручно працювати навіть однією рукою.

Термофен 59G522 потужністю 2000 Ватт. Є можливість  встановлення обладнання у вертикальному положенні. Також фен має біметалевий запобіжник багаторазового застосування.

Многофункційний пристрій 59G020 - призначений для різання, шліфування, скобління деревини, металу, кераміки тощо. Незамінний помічник в домашньому господарстві.

Лобзік 58G060 – має 6-ступеневу регулювання частоти обертання, систему видалення пилу, та функцію фіксації кнопки вмикання для роботи в безперервному режимі.

Дриль-шрубоверт 58G116 – цей інструмент має функцію підсвічування робочого місця. Також прилад скомплектований двума акумуляторами.

 

Акція розпочинається  з 1 серпня 2014 та діє до 1 вересня або до вичерпання складських запасів.

Також перегляньте