Main Page
UA
Global
Local
Ми чітко усвідомлюємо, що для клієнта однією з основних передумов є стандарт виготовлення продукції. Тому наш інструмент ми піддаємо ретельному та суворому контролю якості. На даний момент продукти наших марок проходять 150 видів контролю якості, які контролюються висококласними спеціалістами: інженерами та лаборантами. Усе це скероване на те, щоб запропонована продукція щоразу відповідала очікуванням споживача.

Впровадження продукції у виробництво

Першим кроком прототип інструменту перевіряється в лабораторії компанії Grupа Topex, де відбувається випробування на відповідність параметрів майбутньої продукції вимогам, що випливають з її призначення. Думка експертів має ключове значення для подальшої долі проекту.

Натисніть, щоб побачити більше фотографій

Контроль якості

Гарна продукція починається з гарного проекту. Однак, завжди слід переконатися, що пристрої, які постачаються споживачеві, будуть безпечні та пристосовані до конкретних завдань. У компанії Grupа Topex цим займається спеціальний підрозділ, який випробовує кожну партію інструментів, що сходить з конвеєра.

Натисніть, щоб побачити більше фотографій

Лабораторія та документація

Наша продукція проходить численні суворі випробовування на предмет якості. Під час кожного з них використовуються спеціальні контрольно-вимірювальні прилади. Мі вважаємо, що в основі розвитку якості лежить систематично накопичувані та задокументовані знання.

Натисніть, щоб побачити більше фотографій

Логістичний центр

 Наші логістичні рішення ― це ваша впевненість у поставках. Інноваційний логістичний центр компанії Grupа Topex ― це ефективна система з пропускною здатністю 30 000 – 40 000 ліній замовлень на добу при роботі у 2 зміни. Центральне місцерозташування дозволяє нам з одного місця обслуговувати замовлення з будь-якого магазину в Європі. Завдяки цьому рівень логістичного обслуговування наших клієнтів з усієї Європи є ефективним та таким, що забезпечує реалізацію замовлень на рівні 95%.

Натисніть, щоб побачити більше фотографій