Main Page
UA
Global
Local
Від початку нашої діяльності ми дуже добре усвідомлюємо, що ми є учасниками громадського життя і мусимо брати на себе відповідальність за середовище, в якому ми функціонуємо. Відповідно до ідеї політики врівноваженого розвитку ми послідовно залучаємося до низки ініціатив соціальної направленості.

#ekologia

EKO-сертифікат для компанії Grupа Topex

Наша прихильність справі заохочення відповідального управління відходами зустрілася з визнання навколишнього середовища. У 2012 році ми отримали сертифікацію для корпоративних екологічних ставлення Remondis.

Click to see more

#Екологія

Ми надаємо підтримку молодим винахідникам

Головною метою діяльності гуртка є конструювання транспортних засобів з якнайменшим аеродинамічним опором, який, серед інших, впливає на споживання транспортним засобом палива.

Click to see more

#вирівняти шанси

Велосипед для здоров’я ― подорож ціною в усмішку :-)

Grupa Topex підтримує ініціативи, що покликані вирівняти шанси для інвалідів. Одним із прикладів такої діяльності була підтримка подорожі, організованої товариством «Велосипед для здоров’я».

Click to see more

#Екологія

Grupa Topex і екологічний дизайн

В сьомий раз екологічно чистий дизайн натхненний від Варшави. І все завдяки відбувається на 8-9 грудня 2012 «молочна продукція»-подію зв'язування концепція, переробка з функціональним дизайном. Одним з партнерів проекту була Grupa Topex.

Click to see more