Main Page
UA
Global
Local

Діяльність Компаніі «Топекс Україна» бере свій початок з літа 2011 року, коли Керівництво компанії Topex sp.k в Польщі прийняло рішення що про створення свого власного офіційного представництва в Україні.

Наш имидж

На цей час в нашій команді працюють вісім людей: - Генеральний Директор - Комерційний Директор - Чотири наших регіональних представників по продажах, які мешкають в Києві, в Дніпропетровську, в Львові та в Одесі. Ці представники співпрацюють з великими дістриб’юційними компаніями в своїх регіонах, з великими оптовими клієнтами. Кожен день вони допомагають збільшувати продажі по нашим торговим маркам у своїх клієнтів, проводять навчання по продуктам наших торгових марок та методікам якісних продаж. Це наші «вуха та очі», «руки та ноги» на теренах країни. Два співробітника в центральному офісі компаніі, які займаються обслуговуванням та супроводом всіх клієнтів.

 

Наша миссия

Мы облегчаем жизнь людям, использующим инструменты

Вони виписують рахунки Клієнтам, планують доставку товару, співпрацюють з Клієнтами в області сертифікаціі, тощо. Від цих людей залежить дуже багато. Вони роблять так, щоб кожен Клієнт відчув увагу до себе, щоб всі потреби наших Клієнтів були б повністю задоволені. Також ми співпрацюємо з зовнішними команіями, які надають нам логістичні, бухгалтерські та юридични послуги. Ці наші компаніі-Партнери є справжніми лідерами у своїх галузях. Ці Партнери допомогають компаніі «Топекс Україна» розвивати бізнес у вірному напрямку за короткий термін.

 

2000продукції

у нашому асортименті представлено близько 2000 видів продукції

40дистриб'ютори

ми співпрацюємо з 40 дистриб'юторів по всьому світі

1другий

щомиті у світі купується інструмент, поставлений саме компанією Grupа Topex

115.000щодня

стільки наших продуктів щодня знаходять нових покупців